Facebook Sayfamız
Ankara Hava Durumu
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Bize Uğramadan Düğün Yapmayın

Alınan evlilik kararının aileler tarafında da onaylanmasının sonrasında başlayan düğün hazırlığı heyecanı, pek çok çiftin iki ayağının bir pabuca girmesine ve bu telaşlı hazırlık içerisinde de  önemli arz eden bazı noktaları unutmasına sebep oluyor. Düğün hazırlıklarının gergin geçen günlerinde devamlı bir kargaşa içerisinde koşuşturması gereken çiftler, düğün fotoğrafçısı ayarlamak gibi belki de hazırlıkların en mühim planını bile unutabiliyor.

Bizi Seçmediğiniz İçin Pişman Olmayın

Bazı çiftler de profesyonel bir fotoğrafçıya düğünde fotoğraf çekmesi için ödenen paranın son derece gereksiz olduğunu düşünmekte ve bu nedenle de fotoğrafçı ile anlaşarak parasını çar çur etmek  yerine bu işi yakınlardan istemenin daha isabetli bir karar olacağına kanaat getirmekte. Bu şekildeki bir düşünce yapısına sahip olan çiftlerin büyük bir bölümü ise verdiği kararın ne kadar yanlış olduğunu düşünüp iş işten geçtikten sonra pişmanlık duymakta.  Yakın arkadaşlardan ve  akrabalardan rica ederek düğünde fotoğraf çekmesini isteyen çiftler daha sonra düğün fotoğraflarına baktıklarında aile albümüne koyabileceği ya da evinin duvarına alabileceği birkaç poz bulmakta dahi zorluk yaşıyorlar. Yaşanan bu tür durumlarda çiftin zamanı geri alması gibi bir durum da olmadığından dolayı düğün günü gibi tekrar yaşanması mümkün olmayan ve çiftin hayatının en önemli günü olan bir anıdan geriye maalesef kalitesiz onlarca poz kalıyor. İyi bir düğün fotoğrafçısı İzmir seçememekten kaynaklanan bu kötü durumun tüm ömür boyu devam edeceği unutmaması gereken çiftlerin risk almaması ve iyi bir düğün fotoğrafçısı aramak için zahmete girmesine gerek kalmadan İzmir düğün fotoğrafçısı      www.volkanaktoprak.com adresine girmeleri yeterli olacaktır.

Save The Date Düğün Çekimleri

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak Avrupa’dan sonra son dönemlerde ülkemizde de popülerite kazanan save the date düğün çekimleri ile de siz değerli müşterilerimizi üstün hizmetlerimizle memnuniyet içerisinde bırakmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyacağız. Her türlü özel çekim ve save the date düğün çekimleri için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Fotoğrafçılık hizmetinde bize verdiğiniz destekten dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız…

Yorum Ekle