Facebook Sayfamız
Ankara Hava Durumu
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Kocaya İtaatin Fazileti

Genç bir İsrailli bir ağır hastalık ile tutulmuş. Anne:

– “Çocuğun dünyada giderek iyileşme hastalığın kavuşup’m yedi gün hayatta ise,” işlediği. Yüce Allah çocuk iyileşmek için, çocuğun hastalığın kurtulur. Ama annesi hediye karşılamıyor. Bir gece rüyası, birisi ona geldi:

– “., Daha ciddi sorun hediye yerine getirmek Ya Allah tarafından açılan,” diyor.

Sabah çocuk çağırın, ve durum kabristanda kendisi orada mezar, kazı, o emir defnetmesini hakkında söyler. Çocuk, anne ve sipariş verilen gider. Aşağıdaki gibi mezar kadın yerleştirildiğinde, yalvarış olduğunu:

– “Ey Allah’ın Gücümün yapılan vardı ki, adağımı yerine bu mezar afattan her türlü bana korumaktır.!”

Bu dua, pencere, başın yan bir delik olarak özellikle kadınlar, oldu, ve parlak bir ışık gördüm. Bahçede iki kadın vardı. İki kadın ona şöyle dedi:

– “! Ey kadın Oradan, buraya gel” diye bağırdı. Pencereden dışarı genişletilmesi kadınlara gitti. Ve işte, bahçede güzel bir havuz, o gitti ve yanlarında oturdu. Selam oturan kadınlar verir. Onun tebrik almayın. Kadın:

– “Neden selam vermedi Ancak, konuşabilirsiniz,” diyor. Kadın:

– “. Hey, bir dua vermek Biz ibadet erkek oldu,” dediler.

Kadınlara yanında oturan ve bir kuş tünemiş kadının kanatları gelip kadınların birinin baş ucu soğutur. Başka bir kuş gelir, bir kadının başlangıç ​​ile gaga, diğer kadının başucu, gaga belirtti. Ilk kadın:

? – “Bu mucize, nasıl, ve ulaşılabilir ne diye sorar Kadın:.

– “Ben dünyada bir eşi vardı kocam öldü olarak ölüyor iken çok itaatkar benim için yerleşmek için hiç gelmezdim ki Yüce Allah’a Catering dedi söyledim,….” dedi. İkincisi:

– “Nasıl ve neden bu felaket ve ceza geldi?” Diye sordu. Kadın:

-.. “Ben bir kadın saliha oldu ben dünyada bir eşi vardı onu uymayan, ben her zaman ona karşı isyan olur Geçiş bundan sonra dünya çapında, bana istekli değildi olacaktır Kabrimi Yüce Allah, bir.. bahçe dünya, beni affet istekli olmak, kocam için gittiğinizde, bu çok istiyorum. Ama kocam için, Tanrı beni cezalandırdı, benim için yetinmeyin. iyi işler için yapılan, ve ben, ona yalvarıyorum beni. Belki ben ondan kurtulmak ceza razı olur, “dedi.

Yedi gün sonra, ona şöyle dedi:

– “… Mezarda olsun, Kalk seni arıyorum, bir çocuk olduğundan edeceğiz Türbesi” dedi. Kadar kendi mezarını onu kadınlar söz konusu olduğunda, çocuğunun mezarı kazma oldu. Kadın, yayılmış hediye haber yerine getirir, insanlar onu ziyarete geldi. Bu arada, kendisi, onu af ile ilgili kocasına gitmek, ve kocası dilekçe bulunabilir isteyen kadın ziyarete geldi.

Karısı kocası tek tek anlattı. Kocası karısını affetti. Gece o kadın gördüm:

– “.. Ben nedeniyle ceza kurtuldum Tanrı sizi büyük bir ödül vermek Allah günahlarınızı bağışlasın” diye dua etti.

Yorum Ekle